W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Twarzą w twarz | wystawa rysunków Katarzyny M. Rymarz

Twarzą w twarz | wystawa rysunków Katarzyny M. Rymarz
Data rozpoczęcia 2015-10-05
Data zakończenia 2015-10-30
Miejsce Filia nr 37 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie ul. Bazylianówka 85
Organizator MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie
Kontakt tel: 81 742-12-87, e-mail: filia37@mbp.lublin.pl
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Wnikliwa obserwacja aktywności użytkowników serwisów społecznościowych stała się dla artystki punktem wyjścia do wykonania rysunków, które dotyczą szeroko rozumianego komunikowania się. Muzyka, towarzysząca każdemu rysunkowi, doskonale dopełnia przekaz i pozwala na kontemplację prac w skupieniu.

Katarzyna M. Rymarz zajmuje się głównie fotografią cyfrową z uwzględnieniem jej korzeni w tradycyjnej fotografii analogowej, ponieważ na styku tych dwu estetyk kształtuje się nowa jakość. Tworzy obiekty multimedialne, nie porzuca też malarstwa i rysunku, czego efektem jest ta wystawa. Ukończyła Wydział Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Uczestniczka zbiorowych wystaw międzynarodowych i autorka kilku wystaw indywidualnych.

Wernisaż: 5 października 2015, godz. 17.00
Wystawa czynna do 30 października: w poniedziałki, środy i piątki od 10.00 do 18.00, we wtorki i czwartki od 10.00 do 16.00, wstęp bezpłatny