W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Twoja kolej! Kolorowe balkony

Data rozpoczęcia 2019-05-13
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe", ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Czuby Południowe"
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Czas trwania – 2 godz.
Prowadzenie: Bogumiła Janczak i Krystyna Koczan
Kontakt, zapisy – Agata Komorowska / / 81 466 59 18

Majowa Twoja Kolej! została podzielona na dwie części. Podczas pierwszej Uczestniczki i Uczestnicy spotkania dowiedzą się, jakie rośliny warto sadzić na ich balkonach, by warunki siedliskowe sprzyjały wybranym kwiatom. Druga część to warsztaty wykonywania kompozycji z ziół oraz kwiatów, którą każda z osób uczestniczących w zajęciach będzie mogła zabrać ze sobą do domu.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bogumiła Janczak – Lublin jest jej domem od wielu lat. Uczestniczy w zajęciach Klubu Bombonierka Życia. Jej pasją są kwiaty. W przeszłości posiadała duży wiśniowy sad oraz działkę, na której z pasją hodowała kwiaty, owoce i warzywa. Interesuje się literaturą, w której uważa, że można znaleźć wszystko.

Krystyna Koczan – mieszka w Lublinie od czasów studiów. Z wykształcenia matematyczka. Studentka Uniwersytetu Trzeciego Wieku.  Jej pasją są kwiaty i działka, na której hoduje przeróżne rośliny zarówno ozdobne jak i użytkowe. Lubi czytać książki i podróżować. Te warsztaty to jej debiut.

O cyklu „Twoja Kolej!”
To cykl otwarty na pomysły mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, w którym każdy, kto się zgłosi, będzie mógł poprowadzić swoje autorskie warsztaty/zajęcia, korzystając z naszego wsparcia. Wiemy, że są wśród Was – mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, ludzie z pasją, animatorzy, którzy chętnie angażują się w działalność kulturalną dzielnicy, pełni energii i zapału do działania lokalni liderzy. Wiemy, że macie mnóstwo pomysłów na działania aktywizujące i integrujące mieszkańców. Zapraszamy Was do współpracy! W projekcie „Twoja kolej!” można zrealizować swój pomysł, podzielić się umiejętnościami, które się posiada. Zajmiemy się stroną organizacyjną. Na zgłoszenia czekamy przez cały czas.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne