W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

V Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności

V Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności
Data rozpoczęcia 2014-11-30
Godzina rozpoczęcia 17:30
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Koncert

Odbyły się już cztery edycje Festiwalu, który pokazuje czego i w jakim zakresie nauczyli się uczestnicy poszczególnych warsztatów a także inspiruje i zachęca do brania udziału w czynny sposób w zajęciach. Na festiwal ten są zapraszane gwiazdy – mistrzowie w swojej dziedzinie (profesjonalny pokaz flamenco, wystawa mistrzów rysunku, foto, malarstwa itp., koncerty znanych, interesujących zespołów muzycznych). Celem takiego pokazu jest inspiracja uczestników do dalszej pracy nad swoimi umiejętnościami, pokazanie do czego i w jaki można dojść rozwijając swój talent.

Gwiazdą festiwalu będzie zespół „MIĄŻSZ”
Oprócz tego zagrają :”MŁODE DJEMBE”; „ŁUKASZ JEMIOŁA”; ORKIESTRA GITAROWA ZBYSZKA KOWALCZYKA-pokaz, warsztaty rysunku, warsztaty śpiewu tradycyjnego, pokaz mody -Ani Półtorak, wernisaż: malarstwo Katarzyny Dobosz. Kiermasz przedświąteczny przygotowany przez Frakcję suchą.

Potańcówka dla wszystkich na zakończenie festiwalu.

Wstęp wolny