W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
VIII Fiesta Orientalna
Data rozpoczęcia 2015-11-21
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Sala widowiskowa Domu Kultury LSM w Lublinie, ul. K. Wallenroda 4a
Organizator Fitness Klub AktivGen Lublin
Kontakt Iwona Torbicka
tel. 502 219 168
www.taniecbrzuchalublin.pl
www.aktivgen.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Koncert

• Koncert tańca brzucha w wykonaniu tancerek szkoły AktivGen
• Wystawa fotografii biżuterii autorstwa Anny Dziurawiec
• Bazarek ze strojami do tańca ­ chusty, biżuteria, ozdoby orientalne.
• Stoisko z biżuterią karnawałową od AnnDzii ­ (projektantki Anny Dziurawiec)
• Kącik z shishą.
• Konkurs tańca dla chętnych - nagrody w konkursie ufundowali:
Anna Dziurawiec -­ biżuteria
Anna Skoczylas -­ makijaż natryskowy
Iwona Torbicka ­- karnety na zajęcia tańca brzucha i aqua fitness.

Iwona Torbicka, właścicielka Fitness Klubu AktivGen w Lublinie, nauczyciel tańca orientalnego, aqua fitnessu i fitnessu. Jej cel to pomagać kobietom stawać się jeszcze piękniejszymi. Prowadzi szkołę tańca orientalnego i fitnessu „AktivGen” oraz zespół tańca DENIZ w Lublinie. Wcześniej prowadzi­ ła akrobatykę dla znanego zespołu tańca nowoczesnego „Etezja”. Była trenerem, choreografem i dyrektorem artystycznym dziecięcego zespołu tańca „Czadowe Dzieciaki”. Jest sędzią wielu konkursów mię­ dzynarodowych w tańcu orientalnym. Przygotowuje swoje uczennice do występów na scenie, jak i do startu w konkursach. Jej uczniowie zdobywają wysokie noty w kraju i za granicą. Od kilku lat Iwona Torbicka organizuje obozy szkoleniowe połączone z wypoczynkiem dla pań w każdym wieku. Jest organizatorem Eastern European Orientalchampionship, których patronem i współorganizatorem jest Liga Profesjonalnego Tańca z jej prezesem Eleną Ramazanową. IV Mistrzostwa Europy Wschodniej w Tańcu Orientalnym odby­ ły się 11 lipca 2015 r. w Lublinie. Taniec brzucha od dawna fascynował ludzi na całym świecie. Zachwyca bogactwem środków wyrazu, pewną tajemniczością, subtelnością ruchów, wdzię­ kiem i powabem. Taniec ten uczy akceptacji siebie i innych. Daje odprężenie po całodniowych zmaganiach;) Pozwala na oderwanie się od codziennych spraw i przeniesienie się w krainę dość magiczną. Chwile spędzone na tańcu to piękne chwile. To taniec dla każdej kobiety, dla tej malutkiej, która uczy się gracji i elegancji ruchów, i dla seniorki, która odnajduje w tym tańcu pełnię dojrzałej kobiecości.


W programie również wystawa fotografii Biżuterii od AnnDzi „Skarby tysiąca i jednej nocy…”

Anna Dziurawiec ­- młoda projektantka niezwykłej biżuterii, współpracująca z galeriami sztuki, szkołami kreowania wizerunku, stylistami i projektantami mody. W swoich projektach „AnnDzia” wykorzystuje wiele szlachetnych materiałów, takich jak perły naturalne, kryształy Swarovskiego, jak również kamienie naturalne i minerały, nie zapomina jednak o tradycyjnych technikach rzemieślniczych i materiałach takich jak drewno, ceramika i filc. Te wszystkie czynniki, jak i to, że każdy przedmiot wychodzący spod jej ręki tworzony jest z wyjątkową pasją, sprawiają, że „biżuteria od AnnDzi” jest tą, po którą chętnie sięgają kobiety bez względu na wiek.

Biżuterię AnnDzi będzie można kupić na naszym stoisku.
 

Powiązane:

Dom Kultury LSM