W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„W 80 minut dookoła świata” - spotkanie dla seniorów

„W 80 minut dookoła świata” - spotkanie dla seniorów
Data rozpoczęcia 2012-03-27
Godzina rozpoczęcia 09:00
Kategoria Spotkania

Spotkanie organizowane jest w ramach międzynarodowej akcji „Tydzień z Internetem 2012”.

„Tydzień z Internetem” to ogólnoeuropejska kampania, koordynowana przez Telecentre- Europe - organizację pozarządową zrzeszającą sieci telecentrów z różnych krajów. Kampania ma na celu zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości Internetu. Przedsięwzięciu patronuje koalicja „Dojrz@łość w sieci”, działająca na rzecz zachęcenia osób starszych do aktywnego korzystania z Internetu. 

Hasłem przewodnim kampanii „Tydzień z Internetem 2012” jest aktywność osób starszych i solidarność międzypokoleniowa. Celem akcji jest zachęcenie jak największej liczby osób do korzystania z Internetu w Bibliotece.

Spotkanie będzie wirtualną podróżą po wielu kontynentach, zintegruje uczestników, wyzwoli emocje związane z odkrywaniem nowych rzeczy, poszerzy wiedzę, pozwoli poznać zasoby Internetu.

Seniorów, chętnych do wzięcia udziału w spotkaniu, prosimy o kontakt z pracownikami Czytelni Internetowej WBP, tel. 81-52-87-445.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela Marcin Furman :tel. 81-52-87-445.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej