W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

W świecie masek | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7-12 lat | PL + UA

W świecie masek | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 7-12 lat | PL + UA
Data rozpoczęcia 2023-05-27
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł/dziecko
Kategoria Warsztaty

Maski kojarzą nam się z teatrem, karnawałowym balem przebierańców, wizytami u lekarza i tajemniczymi superbohaterami. Czasem ktoś się za nimi chowa, a czasem zakłada maskę, żeby pokazać, jaką gra rolę. A co, gdyby wykorzystać maskę do pokazania prawdziwych emocji? Na warsztatach przyjrzymy się, kto i kiedy zakłada maski. Sami i same stworzymy własne maski pokazujące nasze samopoczucie.

Dostępność: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.

Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
Zapisy na warsztaty do środy (24.05) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – formularz zgłoszeniowy.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
Warsztaty trwają ok. 60 minut.

Prowadzenie: Michał Tokarz, absolwent kursu edukatorskiego Galerii Labirynt.
Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk.