W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu
Data rozpoczęcia 2022-01-22
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Udział Płatny
Kategoria Spektakl

Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu.

Najnowszy program bezkompromisowego, kompletnie oszalałego muzycznego show! Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie. Sięgając do klasyki w kontekście roku Moniuszkowskiego, przywołamy „Prząśniczkę” i zaszalejemy z „Tym zegarem starym” w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Przekonajcie się, że Moniuszko i AC/DC są sobie bliżsi niż przypuszczaliście! "Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu" to dwie godziny sumarycznej zabawy, refleksji, śmiechu i świetnej, obłędnie wykonanej muzyki. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej