W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Walentynkowe warsztaty taneczne

Walentynkowe warsztaty taneczne
Data rozpoczęcia 2024-02-17
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Bronowice"
Udział Płatny
Koszt udziału 30 zł
Kategoria Warsztaty

Warsztaty skierowane są do każdego – zwłaszcza do tych, którzy chcą spędzić czas aktywnie, czerpać radość z ruchu i odkrywać radość tańca, niezależnie od poziomu zaawansowania. Nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem, czy zdobywasz medale na mistrzostwach, zapraszamy do wspólnej zabawy. Czekają Cię dwie intensywne godziny, pełne ruchu i rytmu. Rozpoczniemy od wspólnej rozgrzewki ku witalności, a następnie skoncentrujemy się na tworzeniu układu tanecznego do muzyki legendarnej grupy ABBA.

Organizatorzy zachęcają do przebrania się w kreacje, które dodatkowo urozmaicą nasze spotkanie! Możesz zainspirować się latami 70. To jednak zupełnie opcjonalne, więc nie musisz się martwić, jeśli nie masz pomysłu na przebranie.

Koszt udziału w warsztatach to 30 złotych od osoby.
Czas trwania: 2 godziny (12:00 – 14:00).
Na warsztaty obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza on-line na stronie organizatora – www.ddkbronowice.pl, liczba miejsc jest ograniczona.