W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztat animacji poklatkowej: Lub design! …na trawnikach wolimy kwiatki

Data rozpoczęcia 2014-04-26
Godzina rozpoczęcia 10:00
Godzina zakończenia 14:30
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Warsztaty

Warsztaty Kultury zapraszają na pierwszy w tym roku warsztat w ramach projektu Lub design!, którym rozpoczynamy akcję edukacyjną „…na trawnikach wolimy kwiatki”.

Wszyscy lubimy parki i skwery, gdzie można pobawić się i odpocząć. Służą one wszystkim mieszkańcom miasta: osobom starszym, dzieciom, a także psom… jednak sposób korzystania z nich rodzi pewne nieporozumienia. Chcemy przyjrzeć się konfliktowi między osobami, które lubią spędzać czas na skwerach a właścicielami psów i poszukać pomysłów na rozwiązanie problemu.

W tym celu przygotujemy wesoły film animowany w technice wycinankowej, który pokaże, jak zadbać o czystość i bezkonfliktowo korzystać z zielonych terenów w mieście. Planujemy warsztaty dla dwóch grup wiekowych prowadzone przez Annę Chabros-Piłat

Udział w warsztatach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 81 533 08 18

Warsztat przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych

Anna Chabros-Piłat – artysta plastyk, grafik, twórca krótkometrażowych filmów animowanych , magister sztuki, absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, laureatka nagrody „Żurawie – Lubelskie Wyróżnienia Kulturalne” 2013 w kategorii „Obraz”. Swoją przygodę z filmem animowanym rozpoczęła na studiach, gdzie stworzyła pierwsze filmy wykorzystując różne techniki animacyjne. W tym okresie stworzyła swój pierwszy film festiwalowy „Zielona alternatywa”. Od tego momentu postanowiła rozwijać swój warsztat kontynuując naukę w oskarowym studiu filmowym SEMAFOR w Łodzi. Jej najnowsza produkcja „Kołowrotek” kontynuuje bogatą tradycję polskiej szkoły animacji poklatkowej.

Powiązane:

Warsztaty Kultury

Najważniejsze wydarzenia cykliczne