W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztat: Czy Chopin jadał mazurki? | Małe Inne Brzmienia

Warsztat: Czy Chopin jadał mazurki? | Małe Inne Brzmienia
Data rozpoczęcia 2020-10-26
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Jemy zdrowo/Krakowskie Przedmieście 24/2
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Czy dźwięki mają zapach? I co łączy Fryderyka Chopina, krewetki i czekoladę? Dowiecie się na Małych Innych Brzmieniach.

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na zajęcia w ramach cyklu “Małe Inne Brzmienia”. To autorski program edukacyjny polegający na oswajaniu dzieci i młodzieży z dźwiękiem, różnymi gatunkami muzycznymi oraz pokazujący, że muzyka to bogate terytorium poznawcze, stwarzające ogromne pole dla pasjonującej zabawy. Wszystkie warsztaty mają charakter praktyczny i nastawione są na wzmacnianie twórczego potencjału uczestników.

Warsztat: Czy Chopin jadał mazurki? | Małe Inne Brzmienia

Muzyczne spotkanie z Mistrzem….Kuchni! Słuchając muzyki Fryderyka Chopina przygotujemy smakołyki na bazie jego ulubionych produktów (m.in. czekolada i krewetki).

Dla kogo: uczestnicy w wieku 10-13 wraz z opiekunami

Zapisy na warsztaty są dostępne przez formularz online na stronie internetowej Warsztatów Kultury. Zajęcia są bezpłatne.

Uwaga! Spotkania będą prowadzone w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z przepisami dotyczącymi czerwonej strefy COVID-19.

Są to warsztaty muzyczne z cyklu „Zagrajmy sobie!” realizowane są przez Fundację Kultura Enter. Projekt „Zagrajmy sobie!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków miasta Lublin.