W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztat: Wewnętrzne źródło kreatywności

Warsztat: Wewnętrzne źródło kreatywności
Data rozpoczęcia 2021-11-20
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Czy projektowanie może być intuicyjne? Jakie znaczenie ma odczuwanie, obserwacja, uważność i gdzie szukać inspiracji? Co mają wspólnego gesty i litery? Co to znaczy, kiedy na swoje logo wybieram małpę, a co jeśli wróbelka?

Warsztaty Kultury zapraszają na warsztat-spotkanie, którego zadaniem jest skontaktowanie się z wewnętrznym źródłem kreatywności, otwarcie na eksperyment, improwizację i zabawę. Ważny będzie sam proces tworzenia i dochodzenia do różnych rozwiązań, a niekoniecznie finalna praca.

Prowadzenie: Aleksandra Cieślak
Dla kogo: dla dziewczyn od 13 lat
Zapisy: udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury.

 

Aleksandra Cieślak – autorka książek dla dzieci (m. in. Co wypada co nie wypada, Od 1 do 10, Love story, Świńska książeczka, U fryzjera), reżyserka i dramaturżka (elektroopera „Piwnice” / Mała Warszawska Jesień 2020, Tit Anik / Teren TR), ilustratorka, inicjatorka i prowodyrka działań performatywnych na Mickiewicza (Dziady na Mickiewicza, Pokój na Mickiewicza, Królowa Śniegu). Współtworzy Kolektyw Aurora. W swoich działaniach eksploruje słowo i obraz jako narzędzia autoekspresji i samouzdrawiania, jej warsztaty mają charakter głębokiego spotkania z samym sobą i innymi uczestnikami i nie wymagają umiejętności rysunkowych.