W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Warsztat: Zapach dźwięku
Data rozpoczęcia 2020-10-24
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5A
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Czy dźwięki mają zapach? I co łączy Fryderyka Chopina, krewetki i czekoladę? Dowiecie się na Małych Innych Brzmieniach.

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na zajęcia w ramach cyklu “Małe Inne Brzmienia”. To autorski program edukacyjny polegający na oswajaniu dzieci i młodzieży z dźwiękiem, różnymi gatunkami muzycznymi oraz pokazujący, że muzyka to bogate terytorium poznawcze, stwarzające ogromne pole dla pasjonującej zabawy. Wszystkie warsztaty mają charakter praktyczny i nastawione są na wzmacnianie twórczego potencjału uczestników.

Warsztat: Czy dźwięki mają zapach?

Nikogo nie dziwi związek dźwięku i obrazu. Czy podobne relacje zauważymy między dźwiękiem i zapachem? Na to pytanie będziemy próbować odpowiedzieć podczas spotkania pełnego dźwięków i zapachów.

Dla kogo: uczestnicy 15+
Prowadzący: Anna Stanford

Zapisy na warsztaty są dostępne przez formularz online na stronie internetowej Warsztatów Kultury. Zajęcia są bezpłatne.

Uwaga! Spotkania będą prowadzone w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z przepisami dotyczącymi czerwonej strefy COVID-19.

Są to warsztaty muzyczne z cyklu „Zagrajmy sobie!” realizowane są przez Fundację Kultura Enter. Projekt „Zagrajmy sobie!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków miasta Lublin.