W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Warsztaty Akademii Sztukmistrzów

Data rozpoczęcia 2010-07-03
Godzina rozpoczęcia 12:00
Godzina zakończenia 16:00
Kategoria Warsztaty

Stowarzyszenie Sztuczne zaprasza na warsztaty slack line.
Warsztaty adresowane są do wszystkich chętnych: młodych osób, studentów, rodzin, dzieci i osób starszych. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się tzw. slackliningu czyli chodzenia po taśmie rozwieszonej kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią.
Slack lining to sztuka chodzenia po rozpiętej na pewnej wysokości taśmie. Wymaga niesamowitej koncentracji, pełnego wyluzowania i spokoju. Jest wysoce uzależniający. Każdy kto łapie slack-bakcyla o niczym innym nie jest w stanie myśleć. Każdą wolną chwile poświęca na opanowywanie nowych trików a przede wszystkim swojego ducha i ciała w którym każdy mięsień musi współpracować z pozostałymi. Wspaniały i co dziś jest rzadkością tani sport. (za www.slackline.com.pl)

Warsztaty poprowadzą lubelscy slacklinerzy.
Znajdziecie ich w każdy weekend lipca na Błoniach pod Zamkiem Lubelskim w godz. 12.00 - 16.00.

Warsztaty są bezpłatne, a odbywają się w ramach Akademii Sztukmistrzów.
Kulminacja projektu nastąpi 20 sierpnia na Błoniach pod Zamkiem gdzie zaprezentowany będzie - pokaz umiejętności wszystkich uczestników Akademii Sztukmistrzów.
Więcej na www.urbanhighline.pl.

Jesienna Akademia Sztukmistrzów jest projektem realizowanym przez Stowarzyszenie Sztuczne.
Współfinansowanym przez Urząd Miasta Lublin.

Koordynator projektu
Rafał Sadownik
502 66 06 76
info@sztukmistrze.pl

Najważniejsze wydarzenia cykliczne