W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty aktorskie z interpretacji tekstu

Warsztaty aktorskie z interpretacji tekstu
Data rozpoczęcia 2013-11-06
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Warsztaty

Podczas warsztatów wykorzystywane będą teksty najnowszych polskich sztuk dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy warsztatów zajmą się aktorską interpretacją czytanego tekstu, a owocem zajęć staną się publiczne czytania performatywne skierowane do dzieci.

Zapisy pod adresem mailowym: kontakt@czytelniadramatu.pl

Prowadzenie:
Daniel Adamczyk - absolwent UMCS i Akademii Praktyk Teatralnych „Gardzienice”. Jest inicjatorem i kuratorem programowym Czytelni Dramatu. W Teatrze Czytelni Dramatu wyreżyserował spektakle: Wejście Smoka. Trailer na podstawie dramatu Mateusza Pakuły oraz W imię ojca i syna na podstawie tekstu Szymona Bogacza. Realizował również czytania performatywne sztuk takich autorów, jak: K. Kostienko, M. Hermanowicz, P. Wojcieszek, P. Kamza, M. Pakuły. Związany z OPT Gardzienice - bierze udział w spektaklach: Znak Kaina w reż. Jamesa Brennana oraz Supermarket i Narodowe Voodoo w reż. Jacka Timingeriu. Od 2009 prowadzi własny teatr i pracuje z młodzieżą studencką, głównie w ACK UMCS "Chatka Żaka". Jest stypendystą Prezydenta Miasta Lublin.

Projekt realizowany w ramach stypendium przyznanego przez Prezydenta Miasta Lublin. Projekt: CZYTELNIA DZIECI I MŁODZIEŻ – AKTYWIZACJA.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej