W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Warsztaty: ESSA Kariera
Data rozpoczęcia 2022-05-28
Godzina rozpoczęcia 14:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur, plac Teatralny 1
Organizator Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału zapisy
Kategoria Warsztaty

Spotkanie dla młodzieży w wieku od 16 do 20 roku życia. 

Warsztat samobudżetowania – skąd brać kasę na swoje działania, gdzie szukać dofinansowania na życie i na robienie ciekawych rzeczy. Jak sporządzić aplikacje do pracy i jak napisać projekt na grant lub stypendium … na te i inne pytania odpowiemy podczas cyklu spotkań warsztatowych od kwietnia do czerwca. W ramach działania przewidujemy rozkręcenie programu regrantingowego dla uczestników - opowiadają organizatorzy wydarzenia. 

 

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Wojciechowska - z wykształcenia animatorka i menedżerka kultury (UMCS) oraz specjalistka od PR-u (UW). Produkcją i promocją wydarzeń kulturalnych zawodowo zajmuje się od 2004 roku. Jest autorką programu edukacyjnego dla kadr kultury – Inkubator Animacji Kultury, pomysłodawczynią projektu „Patterns of Europe | Wzory Europy” – przybliżającego projektantom bogactwo wzornictwa kultury ludowej Lubelszczyzny, inicjatorką lubelskiego klubu filmowego dla dzieci – „Magiczna Latarnia”, współtwórczynią projektu MediaLab Lublin Battle, cyklu pokazów filmowych pn. Miasto movie oraz serii koncertowej Strefa Innych Brzmień.

Zapisy:

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej