W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Warsztaty Fotografii Otworkowej "Portret Pokoleniowy"

Data rozpoczęcia 2012-07-20
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Ośrodek "Brama Grodzka - Teatr NN", ul. Grodzka 21
Kategoria Warsztaty

"Kolory Kultury" zapraszają na "Weekend Fotograficzny":
Warsztaty Fotografii Otworkowej "Portret Pokoleniowy"

Warsztaty fotografii otworkowej to żywe spotkanie z historią fotografii, na które zapraszamy rodziny wielopokoleniowe: dzieci, rodziców i dziadków. Uczestnicy nie tylko dowiedzą się jak powstają zdjęcia otworkowe, ale będą też mieli szansę wykonania portretów rodzinnych za pomocą specjalnych aparatów otworkowych -samodzielnie przez siebie złożonych. Młodzi, ale i starsi adepci sztuki fotograficznej będą mogli też osobiście uczestniczyć w procesie wywoływania wykonanego przez siebie zdjęcia w prawdziwej ciemni fotograficznej. Nasze warsztaty to rzadka w dzisiejszych czasach okazja na praktyczne zgłębienie wiedzy o początkach fotografii, jak i ciekawa propozycja spędzenia piątkowego popołudnia całą rodziną. Niegdyś wyjście do fotografa traktowane było jako ważne rodzinne wydarzenie – my chociaż po części chcemy odtworzyć tą "odświętną" rodzinną atmosferę.
Zajęcia poprowadzą fotografowie: Marcin Sudziński ( specjalista fotografii tradycyjnej) oraz Marcin Moszyński ( konstruktor składanego aparatu otworkowego).

Wstęp wolny – liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie mailowo: zapisy@kolorykultury.pl (temat: nazwa warsztatów, treść: imiona i nazwiska uczestnków oraz wiek dzieci)

Najważniejsze wydarzenia cykliczne