W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty: Historie rodzinne II

Warsztaty: Historie rodzinne II
Data rozpoczęcia 2019-04-13
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Na warsztatach uczestniczki i uczestnicy stworzą mini książkę i umieszczą w niej swoją historię – prawdziwą lub wymyśloną. Narrację można snuć na wiele różnych sposobów: za pomocą tekstu, obrazu, niestandardowej formy książki. Na podstawie przyniesionych przez uczestników materiałów: zdjęć, przedmiotów kryjących opowieść, czy skrawków tkanin powstaną wielowątkowe opowieści. Ten rodzaj wizualizacji pogłębia zdolność przeżywania i wyrażania emocji. Jest okazją do spotkania się ze sobą i z dzieckiem w twórczym działaniu. Zapraszamy do kolejnej wspólnej przygody!

Prowadzenie – Magdalena Franczak
Zapisy –  
Liczba miejsc ograniczona

O cyklu:
Idziemy poziom wyżej. Z walki o przetrwanie i zaspokojenie podstawowych potrzeb przenosimy się w świat SZTUKI. W działaniach artystycznych poszukamy chwili wytchnienia i inspiracji. Trójkąt MAMA – DZIECKO – SZTUKA pozwoli czerpać od siebie nawzajem. Mamy będą miały okazję nauczyć się od Dzieci otwartości, nieoceniania i działania intuicyjnego. Z kolei Dzieci od Mam: umiejętności, odkrywania nowych rozwiązań. A wszyscy przez spotkanie ze sztuką sprawdzą, jaką mają moc twórczą! Jest taki moment, że przestajemy rysować, śpiewać… Zmieńmy to! Odczarujmy „Nie umiem” w „Jakie to ciekawe!”. Chcesz, żeby Twoje Dziecko było otwarte, radośnie eksplorowało świat, było kreatywne, malowało, śpiewało, wymyślało? Ty będziesz dla Niego najlepszym przykładem! Poszczególne przystanki to malarstwo, rzeźba, teatr, książka, grafika, sztuka nowego cyrku.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej