W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty jogi - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie / tłum. PJM

Warsztaty jogi - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie / tłum. PJM
Data rozpoczęcia 2022-05-14
Godzina rozpoczęcia 10:00
Miejsce Teren zielony przy Bibliotece na Poziomie ul. Sławin 20
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Warsztaty

Fundacja Inside Out zaprasza na zajęcia z rozciągania z elementami jogi. Zajęcia są dla każdego, bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Ćwiczenia rozciągające polegające na rozciąganiu mięśni wszystkich partii ciała i ich uelastycznianiu poprzez trzy fazy ruchu: napięcia, rozluźnienia i rozciągnięcia mięśni w połączeniu z głębokim równomiernym oddechem.

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy online

Dostępność: 
Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy. Warsztaty będą odbywały się na dworze, na trawie z wykorzystaniem mat do ćwiczeń.

Prowadzenie: 
Elżbieta Krawczyk - na co dzień współpracuje z Fundacja BezMiar przy organizacji imprez sportowo - rekreacyjnych. Prowadzi zajęcia nordic walking i gimnastykę, również dla seniorów Jest certyfikowanym instruktorem Nordic Walking. Ma skończone szkolenie zdrowy kręgosłup, black roll, gimnastyka dla seniorów. Sama nordicuje, biega, ćwiczy. Najbardziej lubi ruch, aktywność, naturę.


Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasto Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.