W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty Klubu "Aktywni 50+"

Warsztaty Klubu "Aktywni 50+"
Data rozpoczęcia 2013-10-22
Godzina rozpoczęcia 10:15
Kategoria Spotkanie

W ramach działalności Klubu „Aktywni 50+” DDK "Węglin" zaprasza wszystkich Seniorów na pierwsze warsztaty z terapeutą zajęciowym, panią Dorotą Mączką.

Poruszymy ważne dla Państwa tematy. Stworzymy warunki stymulujące rozwój osobisty. Odpoczniemy na zajęciach relaksacyjnych.

Dorota Mączka – z wykształcenia pedagog specjalny, terapeuta zajęciowy. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych z zakresu „Socjoterapii”. Prowadzi zajęcia i warsztaty z zakresu: arteterapii, muzykoterapii, rozwijania twórczości i kreatywności oraz treningi kompetencji społecznych i zawodowych z seniorami, młodzieżą i dziećmi. Ukończyła liczne kursy i warsztaty z zakresu: terapii zajęciowej, arteterapii, choreoterapii, muzykoterapii i animacji czasu wolnego. Jej pasją są podróże.

Wstęp wolny.