W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty „Made with love” – walentynkowy scrapbooking

Warsztaty „Made with love” – walentynkowy scrapbooking
Data rozpoczęcia 2013-01-25
Godzina rozpoczęcia 17:00
Godzina zakończenia 19:00
Kategoria Warsztaty

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu „My Mamy" pt. „Made with love” – walentynkowy scrapbooking, czyli nauka wykonania kartek okolicznościowych z uwzględnieniem tematyki walentynkowej.

Każda okazja jest dobra aby wejść w świat ręcznie wykonywanych z sercem przedmiotów. Dzień Świętego Walentego wydaje się być do tego idealny. Uczestnicy warsztatów nauczą się podstawowych zasad wykonywania kartek okolicznościowych, poznają potrzebne narzędzia i materiały do tego służące oraz zobaczą kilka kompozycji, według których wykonają niepowtarzalne kartki, którymi będzie można obdarzyć kogoś bliskiego.

W czasie zajęć używane będą profesjonalne papiery scrapbokowe oraz dodatki: bradsy, dziurkacze MS, wykrojniki Big Schot oraz zwykłe rzeczy, które znaleźć można w każdym domu: guzików, tasiemek, koronek.

Prowadzenie: Edyta Kornet – stacja-kreacja.pl