W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty: Malowanie z naturą | Biopolis

Warsztaty: Malowanie z naturą | Biopolis
Data rozpoczęcia 2022-05-28
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala warsztatowa – parter
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają dzieci w wieku 6-12 lat wraz z opiekunami i opiekunkami na nietypowe warsztaty malarskie.

Podczas zajęć będziemy malować niepowtarzalnymi pędzlami, które sami wykonamy. Stworzymy je z naturalnych materiałów, takich jak gałązki, liście, patyczki itp. Takie własnoręcznie zrobione pędzelki będą tworzyły niespodziewane wzory i pozwolą nam na stworzenie klimatycznych, tajemniczych, organicznych prac. Warsztaty mają na celu pobudzenie kreatywności i fantazji oraz uczenie się pracy zadaniowej z wykorzystaniem własnej inwencji twórczej.

Zajęcia poprowadzi Florentyna Nastaj – absolwentka malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS. Maluje obrazy, robi rysunki, rzeźby ceramiczne, a także projektuje plakaty i książki dla wydawnictw dla najmłodszych.

Informacje praktyczne:

Dla kogo: dzieci w wieku 6-12 lat wraz z dorosłymi opiekunami
Zapisy: przez formularz online, udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej