W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty: Mama coś skleci dla Dzieci

Warsztaty: Mama coś skleci dla Dzieci
Data rozpoczęcia 2015-09-17
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Spotkanie

Na pierwszym powakacyjnym spotkaniu w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” nauczymy się zdobić przedmioty techniką decoupage. Dekorację wykonamy na rzeczach, które szczególnie posłużyć mogą naszym pociechom – krzesełkach i skrzynkach na zabawki.

Przyjdź i stwórz coś pięknego, specjalnie dla swojego dziecka!

Warsztat poprowadzi Magdalena Szwed – Mama trzech dziewczynek, z zawodu nauczycielka, pasjonatka edukacji dla dzieci w szerokim zakresie. Oprócz zdobienia przedmiotów kocha też zdobić ciasta, a przede wszystkim je piec.

Zapraszamy mamy solo lub w towarzystwie dzieci. Prosimy o zabranie z domów suszarek do włosów. Można też przynieść swój drewniany przedmiot do udekorowania.

Koszt udziału – 10 zł
Ilość miejsc ograniczona. Zapisy, kontakt – u.kokoszka@ddkweglin.pl / 81 466 59 15

O Cyklu:

W obliczu wyzwań macierzyńskich i natłoku obowiązków trudno znaleźć czas na hobby i rozwijanie zainteresowań. Matczyne talenty, pasje i umiejętności schodzą na dalszy, a nawet bardzo daleki plan. Porzucone i zapomniane czekają na odkurzenie. A może to jest właśnie TEN moment? Cykl „My Mamy – Drugie Oblicze” to propozycja dla Mam, które mają pasję i chcą się nią podzielić z innymi. Pokaż swoje Drugie Oblicze! To może być wszystko: warsztaty szydełkowania, tworzenia biżuterii, decoupagu, makijażu, zdrowego odżywiania. A może wernisaż, albo wieczór poetycki? Albo Twoja relacja z dawnych podróży? Albo coś zupełnie innego – co nawet nam się nie śniło! Wychodzimy naprzeciw Mamom, których talent był uśpiony zbyt długo!

Jeśli chcesz wziąć udział w Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” czekamy na Twoje zgłoszenie. Zajmiemy się stroną organizacyjną, a Ty będziesz naszą Mistrzynią! Na zgłoszenia czekamy od teraz przez cały czas. Kontakt: u.kokoszka@ddkweglin.pl. Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „My Mamy – Drugie Oblicze” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl