W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty myślenia wizualnego „Kreatywny marker”

Warsztaty myślenia wizualnego „Kreatywny marker”
Data rozpoczęcia 2018-05-19
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin"
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł
Kategoria Warsztaty

Czas trwania – 3 godziny
Prowadzenie – Renata Saba
Kontakt – Ewa Kamieniak / / 81 466 59 16
Koszt udziału – 5 zł
Zapisy –
Przeznaczone - dla dorosłych kobiet

Zapraszamy na drugie spotkanie w ramach Ścianki Babskiej Rebelii – niecodzienne warsztaty kreatywne z tworzenia infografik.

Poznamy kaligrafię XXI wieku. Wykreujemy barwne i przyciągające wzrok grafiki. Nauczymy się wyrażać emocje poprzez rysunek, intrygująco łączyć kolory, tworzyć efekty w postaci cieni i oryginalnych czcionek. Przekonamy się, że rysowanie jest nie tylko dla dzieci. To przyjemność, której większość z nas pozbawiła się, wchodząc w dorosłe życie. Warto do niej wrócić.

Prowadząca – Renata Saba – twórczyni marki Renatapisze.com. Od dwóch lat prowadzi w Lublinie Studio grafiki manualnej. Trenerka myślenia wizualnego, miłośniczka liternictwa, grafiki, akwareli i pasteli. Absolwentka Liceum plastycznego w Lublinie. Wieloletni praktyk i entuzjasta tworzenia videoscribing (animowane filmy rysunkowe). Prowadzi autorskie warsztaty, ilustruje książki, projektuje okładki i logo.

„Ścianka Babskiej Rebelii” – celem naszych spotkań jest stworzenie muralu o kobiecej tematyce, na ścianie wewnątrz Dedeku. Pisząc naszą historię, chcemy pokazać różne kobiece oblicza, bo opowieści to nie tylko książki. Każda z nas jest inna, wyjątkowa i temu pragniemy dać artystyczny wyraz. Na ten cykl składać się będzie kilka spotkań. Zapiszemy na ścianie słowa, które są ważne dla każdej z nas, a jednocześnie chcemy podzielić się nimi z innymi kobietami. Finalnie stworzymy mural, przenosząc zaprojektowaną specjalnie dla Rebelii grafikę.

O projekcie: „Babska Rebelia” jest przestrzenią stworzoną przez kobiety dla kobiet, aby czerpały z niej pozytywną energię i motywację do codziennych działań. Spotykamy się bez mężów, partnerów i dzieci, we własnym kobiecym towarzystwie, poruszamy ważne dla nas tematy, dzielimy się przeżyciami i emocjami. Wspieramy, motywujemy i czerpiemy inspirację, a przy tym świetnie się bawimy! Zapraszamy wszystkie wspaniałe Kobiety, kochające babską energię, świetną zabawę i rozmowy które poprawiają nastrój.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej