W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty: Pierwsza wizyta w teatrze

Warsztaty: Pierwsza wizyta w teatrze
Data rozpoczęcia 2016-10-08
Godzina rozpoczęcia 09:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, Plac Teatralny 1
Organizator Teatr im. H. Ch. Andersena
Kontakt ZAPISY – edukacja@teatrandersena.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 30 zł
Kategoria Spektakl

Warsztaty dla nauczycieli, pracujących z najmłodszymi widzami Teatru Andersena. Przedstawimy ćwiczenia i zabawy, które pomogą wprowadzić młodego widza w teatralny świat. Podzielimy się z Państwem również materiałami do wykorzystania przy codziennej pracy –  zaproponujemy stworzenie teatralnej przestrzeni w sali przedszkolnej, w której nie zabranie miejsca na zdjęcia, muzykę z wybranych spektakli, czy słuchowisko.

Warsztaty poprowadzi Małgorzata Adamczyk,
specjalista ds. edukacji teatralnej w Teatrze im. H. Ch. Andersena w Lublinie
absolwentka kierunków: filologia polska, wiedza o teatrze oraz Dramy I st. w Szkole Jana i Haliny Machulskich, specjalista ds. edukacji filmowej w Multikino Polska S.A., instruktor teatralny w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Lubartowie, nauczyciel zajęć teatralnych w VIII Liceum Ogólnokształcącym im. Z. Nałkowskiej w Lublinie, członkini Fundacji TEAM Teatrikon – koordynator projektów: Stacje Kultury, Lokomotywy, I LUB YOU, wychowawca kolonijny – Firma BTA Kompas. Współpracuje z wieloma placówkami kulturalno-edukacyjnymi, tworząc warsztaty rodzinne, dla dzieci i młodzieży – Dom Kultury Narnia, Centrum Kultury i Promocji Gminy Głusk, Teatr Stary w Lublinie, Miejska Biblioteka Publiczna, Gminne Centrum Kultury w Jabłonnie z/s w Piotrkowie.

Na warsztat zapraszamy nauczycieli, pracujących z przedszkolakami.
ZAPISY – 
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!