W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty plastyczne dla dzieci

Warsztaty plastyczne dla dzieci
Data rozpoczęcia 2022-03-27
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, sala widowiskowa, II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Warsztaty

Warsztaty plastyczne, w nawiązaniu do książki autorstwa Joanny Rzyskiej „Wszyscy świętują”.

„Wszyscy świętują” to książka pełna kolorów, zapachów, smaków i muzyki. Wysypują się z każdej strony dzięki niesamowitym ilustracjom Agaty Dudek i Małgorzaty Nowak. Autorka zadbała zaś o kwestie poznawcze i  dzięki temu zabierze nas w podróż dookoła świata, która z pewnością potrwa dłużej niż 80 dni. Czytelnicy poznają  najciekawsze i najbardziej oryginalne festiwale i tradycje świąteczne, związane z nimi zwyczaje i wierzenia. W książce zostały opisane święta, o których czytelnik być może jeszcze nigdy nie słyszał. Spakujcie więc do walizki ciekawość, otwarty umysł i życzliwość i wybierzcie się w niesamowitą podróż, by świętować z innymi ludźmi to, co dla nich ważne.


Dla kogo: dla dzieci w wieku 10-13 lat i ich Rodziców/Dziadków/Opiekunów
Zapisy: udział w spotkaniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online na stronie Warsztatów Kultury www.warsztatykultury.pl