W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty praktyczne, czyli jak pisać maile by nie lądowały w spamie.

Warsztaty praktyczne, czyli jak pisać maile by nie lądowały w spamie.
Data rozpoczęcia 2017-07-08
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a, II piętro
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Nie chcesz, żeby Twoje maile lądowały w spamie? Zdarzyło Ci się nie otrzymać odpowiedzi na maila? Wiesz, co najczęściej irytuje odbiorców maili? Zapraszamy na warsztaty praktyczne z pisania maili do różnych podmiotów np. klubów, centrów kultury, festiwali, a także biografii czy notek prasowych. Spotkanie będzie podzielone na dwie części. Pierwsza, to praca samodzielna: każdy uczestnik otrzyma jedno zadanie do wykonania. Druga część to sprawdzenie wszystkich zadań i ich omówienie. Warsztaty będą okazją do zdobycia wiedzy o prostych, ale nieoczywistych kwestiach, które ułatwiają nawiązywanie kontaktów i pozwalają na uzyskanie większego feedbacku. Jak w każdej branży, również i w naszym biznesie często elementarna wiedza, stanowiąca zaplecze naszej pracy, pozostaje nieoczywistą dla osób dopiero zaczynających przygodę z music industry. Na spotkaniu poznacie również różnego rodzaju „life hacki”, które uczynią Waszą pracę bardziej efektywną i satysfakcjonującą.

Prowadzenie: Radek Chudzio

Zgłoszenia poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje przynależność do branży muzycznej oraz kolejność zgłoszeń.