W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty produkcji muzycznej z Robertem Piernikowskim - dzień drugi

Warsztaty produkcji muzycznej z Robertem Piernikowskim - dzień drugi
Data rozpoczęcia 2012-11-29
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Warsztaty

Akademii Kaisera Söze: warsztaty produkcji muzycznej. Prowadzenie: Robert Piernikowski (Napszykłat)

Na koniec tegorocznej edycji Akademii Kaisera Söze przygotowaliśmy coś szczególnego dla pasjonatów tworzenia własnych dźwięków, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Zapraszamy na warsztaty osoby, które już mają pewne doświadczenie w produkcji muzycznej.

Warsztaty dotyczyć będą produkcji muzyki w moim rozumieniu ściśle subiektywnym, co w tym przypadku stanowić będzie raczej psucie dźwięku niż tworzenie ładnie zapakowanych produktów. Nie będą to zajęcia z zakresu technologi dźwięku czy jego realizacji, natomiast wspólnie potraktujemy produkcję jako działanie artystyczne. Proszę bardzo o zabranie ze sobą w miarę możliwości laptopów z softwarem, z własnymi produkcjami, nad którymi będziemy mogli wspólnie popracować.
Robert Piernikowski


Robert Piernikowski
Muzyk, producent i autor tekstów. Mieszka i pracuje w Poznaniu. Znany jako lider grupy Napszykłat z którą nagrał 4 albumy (Plenum 2006, Brudne Zwierzaki 2007, NP 2009, Kultur Schock 2011). Jego solowe wydawnictwo “Się żegnaj” (2012 Few Quiet People) to album pełen wykoślawionych melodii, analogowej syntezy, pulsujących gdzieś w tyle głowy bitów oraz surowych ale mistrzowsko utkanych struktur. “Choć krążek koresponduje z współczesnym abstract-hiphopem, a czuć na nim także echa choćby Ovala czy późnego Autechre, jest to bez wątpienia dzieło artysty dysponującego własnym, oryginalnym językiem” (Aktivist). Piernikowski współpracował z takimi artystami jak Dälek (USA), Sibitt (JP), DVA (CZ), Jan Klamm (CZ) czy Bene (SK). Obecnie wraz z Przemysławem Etamskim tworzy projekt P/E, czego efektem jest wydawnictwo Piernikowski/Etamski “Live at Kisielice” (2012 Qulturap).
www.robertpiernikowski.bandcamp.com
www.napszyklat.com
www.facebook.com/robertpiernikowski

Organizator:
Fundacja Kaisera Söze
www.kaisersoze.pl
info@kaisersoze.pl

Patroni medialni:
Kurier Lubelski
Radio Centrum
Student.lublin.eu

Projekt jest realizowany przy pomocy finansowej Miasta Lublin i przy współpracy z ACK UMCS „Chatka Żaka” i Artystycznymi Warsztatami Umiejętności przy ACK.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej