W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty: Radosław Bułtowicz, Dwie strony Bałtyku

Warsztaty: Radosław Bułtowicz, Dwie strony Bałtyku
Data rozpoczęcia 2020-10-11
Godzina rozpoczęcia 12:30
Miejsce ACK UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16
Organizator ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Spotkanie

ACK UMCS Chatka Żaka, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Akademickiej, Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich w Lublinie w ramach Festiwalu "Przez świat. Spotkania z podróżą" zapraszają na pokaz dedykowany szczególnie rodzinom z dziećmi "Radosław Bułtowicz, Dwie strony Bałtyku ".

bezpłatne wejściówki >>>

Podróże rowerem mogą wejść w krew. Skandynawia z kolei wydaje się idealnym kierunkiem dla wielbicieli bicykli. Wyprawy po Szwecji czy Danii są absolutnie bezpieczne, klimat sprzyja, a przyroda zadziwia. Nieważne, czy się ma pięć, czy sześćdziesiąt pięć lat. Na spotkaniu będzie można zobaczyć dokumentację fotograficzną i filmową rodzinnej podróży po szwedzkim wybrzeżu Bałtyku oraz poznać garść informacji i wspomnień również z naszego Pomorza.

Pokaz dedykowany głównie (ale nie tylko) rodzinom z dziećmi.

.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej