W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztaty rodzinne z zabaw ruchowych

Data rozpoczęcia 2019-05-18
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Zbiórka przy przystanku na ul. Wądolnej
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują zapisy
Kategoria Warsztaty

Fundacja Inside Out zaprasza rodziców za dziećmi na warsztaty pełne ruchu, zabawy i kolorów. Gry i zabawy z wykorzystaniem różnych rekwizytów nie tylko uczą i rozwijają, ale też zbliżają. Wspólne ćwiczenia to rozwój naszej koordynacji, umiejętności motorycznych i dobra zabawa. Poznane zabawy będzie można też wykorzystać później w domu lub w zabawie z rodzeństwem. 

Prowadząca: 
Dominika Knap - pedagog cyrku od ponad 5 lat, animatorka kultury. współzałożycielka Fundacji Inside Out, edukatorka w Galerii Labirynt. Doświadczona w prowadzeniu grup stałych i licznych warsztatach, m.in. przy projektach miejskich. W pracy z dziećmi i młodzieżą stawia na rozbudzenie zainteresowania dyscypliną, dobrą atmosferę w zespole oraz działania grupowe. 

Wydarzenie bezpłatne. Obowiązują zapisy w Bibliotece na Poziomie (stacjonarnie lub telefonicznie). 
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie, zrealizowanego dzięki wsparciu Miasta Lublin.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne