W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty Sebastiana Cichockiego: To jest sztuka, a sztuka może być tym lub tamtym

Warsztaty Sebastiana Cichockiego: To jest sztuka, a sztuka może być tym lub tamtym
Data rozpoczęcia 2017-04-29
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Galeria Labirynt ul. ks. J. Popiełuszki 5
Organizator Galeria Labirynt
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

W rozmowach o sztuce coraz częściej pojawiają się takie enigmatyczne terminy jak „użytkologia”, „realizm zawodowy”, „postsztuka”, czy „muzeum 3.0”. Służą one do opisania procesów przenikania się sztuki z innymi obszarami ludzkiej aktywności: nauką, polityką czy ekonomią. Artystyczne narzędzia wykorzystywane są przez uczestników protestów ulicznych, podczas eksperymentów naukowych, w badaniach etnograficznych, wzornictwie przemysłowym, kartografii, kooperatywach rolniczych, alternatywnej turystyce czy programach latających uniwersytetów.

 

Sebastian Cichocki jest kuratorem Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, autorem tekstów, wystaw i interdyscyplinarnych projektów związanych z poszerzaniem obszaru sztuki.

Aby wziąć udział w warsztatach, wyślij zgłoszenie zawierające: imię i nazwisko, e-mail, nr telefonu, a także krótką informację na temat tego, czym się zajmujesz.
Udział w warsztatach jest bezpłatny, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy pod adresem: warsztaty@labirynt.com