W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Warsztaty: Smocking
Data rozpoczęcia 2021-07-17
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce plac Litewski
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału obowiązują wcześniejsze zapisy
Kategoria Warsztaty

W trakcie trzygodzinnego kursu uczestnicy i uczestniczki poznają rozmaite techniki, dzięki którym ze zwykłych tkanin będą mogli otrzymać trójwymiarowe tekstury. Technika marszczenia tkanin ma wiele zalet i funkcji. Oprócz spektakularnego efektu wizualnego pozwala na lepsze dopasowanie materiału do sylwetki, nadając tkaninie elastyczności. Zajęcia pozwalają na stworzenie wielu próbek, uczą czytania specjalnych diagramów szkoleniowych, są okazją do eksperymentowania z tekstyliami, ale przede wszystkim są świetną zabawą. Stanowią doskonały punkt wyjścia do nietuzinkowych realizacji w przyszłości.

Prowadzenie: Agnieszka Łońska, Kuba Święcicki
Zapisy: udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, zapisy przez formularz online dostępny na stronie internetowej Warsztatów Kultury.