W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty street artu - dzień pierwszy

Warsztaty street artu - dzień pierwszy
Data rozpoczęcia 2014-09-12
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5A
Kategoria Warsztaty

Warsztaty street artu mają na celu zaznajomienie uczestników ze sztuką miejską, a także uświadomienie im przejawów i skutków wandalizmu. Projekt zachęca do otwartych rozmów na temat ulicy czy tożsamości miasta i jego mieszkańców. To również możliwość odkrycia potencjału street artu jako narzędzia zmiany otoczenia. Zajęcia prezentować będą także tzw. „dobre przykłady” – artystów wyrosłych ze streetartu i robiących obecnie międzynarodową karierę. Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z najróżniejszymi formami street artu i graffiti, będą wykorzystywali nietypowe techniki, formy i szablony inspirowane nowoczesnym wzornictwem.

Wprowadzenie teoretyczne do zjawiska street artu
12 września, godz. 17:00-19:00 / Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 5a

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona
Na warsztaty obowiązują zapisy pod nr tel. 81 533 08 18 (możliwość zapisów od poniedziałku do piątku w godz. 9:30-16:30)

W wybranych przypadkach istnieje możliwość indywidualnego ustalenia terminu oraz miejsca zajęć.