W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty tańca spontanicznego | Gościówy Babskiej Rebelii

Warsztaty tańca spontanicznego | Gościówy Babskiej Rebelii
Data rozpoczęcia 2018-09-15
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Prowadzenie – Ewelina Drzał
Kontakt – Ewa Kamieniak / / 81 466 59 16
Zapisy –
Warsztaty przeznaczone dla dorosłych kobiet!

DDK "Węglin" zaprasza wszystkie Kobiety, których serca tańczą, a ciała potrzebują przygody z muzyką i tańcem spontanicznym! Piękno tańca spontanicznego tkwi w jego prostocie. To wyjątkowa praktyka budzenia świadomości naszego ciała, docierania do głęboko ukrytych pokładów wewnętrznej energii, nawiązania prawdziwej i wyjątkowej relacji ze swoim ciałem i duchem. Improwizując, uczestniczki będą miały możliwość obserwowania swojej przestrzeni wewnętrznej i zewnętrznej, odszukania własnego języka ruchu, przekazującego myśl i treść.

Wystarczy luźny strój, tańczymy boso.

Naszymi „Gościówami” są inspirujące Kobiety z pasją do sztuki życia. Nie musimy nazywać naszych wewnętrznych stanów – wystarczy, że je poczujemy. Przed nami szansa, aby doświadczyć siebie i momentu, w jakim się znajdujemy, by kreatywnie podejść do własnych potrzeb i pragnień, otworzyć się na nowe. W codziennym pośpiechu brniemy często w schematy, nie dostrzegając szans i możliwości, jakie się przed nami otwierają. Podczas spotkań warsztatowych z „Gościówami” spróbujemy przekroczyć swoje granice, zobaczyć i poczuć bardziej… siebie. 

„Babska Rebelia” jest przestrzenią stworzoną przez kobiety dla kobiet, aby czerpały z niej pozytywną energię i motywację do codziennych działań. Spotykamy się bez mężów, partnerów i dzieci, we własnym kobiecym towarzystwie, poruszamy ważne dla nas tematy, dzielimy się przeżyciami i emocjami. Wspieramy, motywujemy i czerpiemy inspirację, a przy tym świetnie się bawimy! Zapraszamy wszystkie wspaniałe Kobiety, kochające babską energię, świetną zabawę i rozmowy które poprawiają nastrój.