W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztaty tańców swingowych - Lindy Hop i Charleston

Data rozpoczęcia 2018-01-13
Godzina rozpoczęcia 11:00
Data zakończenia 2018-01-14
Miejsce Sale taneczne Politechniki Lubelskiej, ul. Nadbystrzycka 40A
Organizator Grupa Lindy Hop Lublin oraz Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „Gamza”
Kontakt lindywarsztaty@gmail.com
Udział Płatny
Koszt udziału 2h – 30 zł; 6h – 60zł
Kategoria Warsztaty

Grupa Lindy Hop Lublin oraz Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej „Gamza” serdecznie zapraszają wszystkich miłośników muzyki swingowej, którzy chcieli by rozpocząć przygodę z Charlestonem lub pogłębić swoją znajomość z Lindy Hop na intensywne weekendowe warsztaty!


Z Solo Charlestonem zapoznamy się od podstaw, więc mile widziani są zarówno Ci, dla których jest on zupełną nowością, jak i Ci którzy nieśmiało próbowali pierwszych kroków. Warsztaty Lindy Hop skierowane są głównie do tych, którzy mają podstawy prowadzenia i podążania oraz znają podstawowe figury w tym tańcu. Chcemy Wam pokazać , że tańce swingowe stwarzają dużo możliwości na wyrażenie siebie zarówno w parze jak i solo i że te dwie formy wzajemnie się uzupełniają. 

Szczegóły wydarzenia oraz rejestracja >>>
 

 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne