W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty taneczne: Tańce Wygibańce

Warsztaty taneczne: Tańce Wygibańce
Data rozpoczęcia 2011-11-26
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Warsztaty

Warsztaty taneczne dla rodziców i dzieci powyżej 5 roku życia. Zajęcia mają na celu przedstawienie tańca jako doskonałej, aktywnej formy zabawy z dzieckiem.

Zaprezentujemy warsztat pracy z ciałem oparty na metodach improwizacji tanecznej: proste układy taneczne, oparte o krótkie historie, łatwe do zapamiętania sekwencje ruchów i przyjemna muzyka.

Na zajęciach używać będziemy rekwizytów i chusty animacyjnej.

Zajęcia poprowadzi Kamila Murat-Rycek - pedagożka, miłośniczka tańca, mama 2 synów. Od dziecka związana z tańcem (tańczyła w zespołach tańca ludowegoi nowoczesnego). Obecnie tańczy latino solo i ladies styling. Wielbicielka i propagatorka tańców integracyjnych w grupie. Współorganizatorka Baby Disco w Klubie Dzieci i rodziców"Podushkowiec".Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona

Zgłoszenia(imię i nazwisko, wiek dziecka): info@kolorykultury.pl


Projekt "Kolory Kultury" jest współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.