W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Warsztaty teatralne
Data rozpoczęcia 2022-12-08
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Fundacja Inside Out, Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty teatralne prowadzone przez lubelskich aktorów i aktorki przybliżą uczestnikom i uczestnikom różne formy teatralne oraz będą okazją do zapoznania się z pracą aktora. W programie warsztatów ćwiczenia i gry, które są dostępne dla osób G/głuchych i słabosłyszących wykorzystując ich naturalny język - polski język migowy. Na warsztatach dowiesz się jak wygląda praca aktora, jak pisze się scenariusz, jak wygląda prac a w teatrze i w filmie albo serialu, spróbujesz gry i ćwiczenia teatralne. 


Prowadzenie: Adam Organista - aktor teatralny i filmowy, konferansjer, instruktor improwizacji teatralnej i aktorskiej specjalizujący się od ponad 10 lat w kanadyjskiej metodzie improwizacji stworzonej przez Kietha Johnstona. Kształcony przez trenerów z całego świata, m. in. Kanady, Danii, USA (iO Chicago) Czech i Niemiec. Wykładowca w prywatnej szkole aktorskiej "Qurtyna". Współpracował m.in. z Orange, P&G - Procter and Gamble, Alianz, Liberty Direct, Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie, Teatrem Współczesnym w Krakowie, Kontekst HR. Wwspółzałożyciel Fundacji Inside Out, inicjator i aktor Teatru Lukla.

Termin: 8 grudnia, 13 grudnia, godz. 19:00-20:30
Można przyjść na pojedynczy warsztat lub wziąć udział w obu
Miejsce: Sala prób numer 1, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Udział bezpłatny, zapisy: formularz online
Dostępność: Warsztaty będą prowadzone w języku polskim oraz w polskim języki migowym.
Wydarzenie skierowane do osób słyszących, słabosłyszących oraz głuchych.
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Lublin miga. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej