W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty teatralne dla rodzin

Warsztaty teatralne dla rodzin
Data rozpoczęcia 2022-10-06
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Fundacja Inside Out zaprasza na warsztaty teatralne.

Warsztaty teatralne prowadzone przez lubelskich aktorów i aktorki przybliżą uczestnikom i uczestnikom różne formy teatralne oraz będą okazją do zapoznania się z pracą aktora. Na warsztatach zobaczysz lalki, marionetki, pacynki z teatru, będą gry i zabawy teatralne, dowiesz się jak wygląda praca w teatrze i inne. Będzie dobra zabawa. W programie warsztatów ćwiczenia i gry, które są dostępne dla osób G/głuchych i słabosłyszących wykorzystując ich naturalny język - polski język migowy.


Warsztaty skierowane do dzieci wraz z opiekunami.

Prowadzenie:
Adam Organista
- aktor teatralny i filmowy, konferansjer, instruktor improwizacji teatralnej i aktorskiej specjalizujący się od ponad 10 lat w kanadyjskiej metodzie improwizacji stworzonej przez Kietha Johnstona. Kształcony przez trenerów z całego świata, m. in. Kanady, Danii, USA (iO Chicago) Czech i Niemiec. Wykładowca w prywatnej szkole aktorskiej "Qurtyna". Współpracował m.in. z Orange, P&G - Procter and Gamble, Alianz, Liberty Direct, Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie, Teatrem Współczesnym w Krakowie, Kontekst HR. Wwspółzałożyciel Fundacji Inside Out, inicjator i aktor Teatru Lukla.

Udział bezpłatny, zapisy przez formularz online
Warsztaty będą prowadzone w języku polskim oraz w polskim języki migowym. Wydarzenie skierowane do osób słyszących, słabosłyszących oraz głuchych.

Dostępność architektoniczna budynku. 
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Lublin miga. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej