W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty tworzenia książeczki sensorycznej | Sztuka Wrażliwości

Warsztaty tworzenia książeczki sensorycznej | Sztuka Wrażliwości
Data rozpoczęcia 2022-05-21
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Warsztaty Kultury w Lublinie, ul. Grodzka 7, sala warsztatowa – parter
Organizator Warsztaty Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty Kultury w Lublinie zapraszają na warsztat, podczas którego uczestnicy samodzielnie uszyją cudowną mięciutką książeczkę sensoryczno-manualną. Zabawka będzie stworzona z przyjaznej bawełny do dotykania, przytulania, oglądania i zabawy.
Warsztaty poprowadzi Wioletta Stafińska.

Sztuka Wrażliwości to cykl wydarzeń, warsztatów i webinariów o charakterze integracyjnym i edukacyjnym skierowany do dzieci i młodzieży w spektrum autyzmu oraz ich rodzin i bliskich. Ważnym punktem projektu są działania edukacyjne dla osób spoza środowiska osób neuroatypowych, zmieniające schematy myślenia o autyzmie poprzez przedstawienie osób autystycznych jako ludzi o szczególnej wrażliwości, stanowiących integralną część naszego społeczeństwa oraz dające przestrzeń w otaczającej nas rzeczywistości dla ich neuroróżnorodności. W ramach projektu spotkamy się z samorzecznikami. Chcemy sprawić, by osoby autystyczne budowały społeczność świadomych swych praw i potrzeb osób, które mogą samostanowić o sobie.

Informacje praktyczne
Kiedy: 7 oraz 21.05.2022, godz. 11:00 (warsztat dwudniowy)
Dla kogo: wydarzenie dla opiekunów osób autystycznych
Zapisy: zapisy przez formularz online dostępny na stronie www.warsztatykultury.pl, wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.