W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty wiosenne - wiosenne porządki

Warsztaty wiosenne - wiosenne porządki
Data rozpoczęcia 2015-03-21
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury "Węglin", ul. Judyma 2a
Kategoria Akcja

Dzielnicowy Dom Kultury „Węglin”zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych, seniorów, całe rodziny na WIOSENNE PORZĄDKI w DDK „Węglin”! Wiosna to dobry czas na przewietrzenie szaf, głów i zrobienie tam porządków. Zróbmy to razem! Zapraszamy wszystkich do udziału w Wielkanocnych Warsztatach Wiosennych, które w tym roku odbędą się pod hasłem: WIOSENNE PORZĄDKI.

W programie:

RECYKLINGOWE OZDOBY WIELKANOCNE, czyli warsztaty manualne, na których zamienimy plastikowe pudełka w podstawki na pisanki metodą decoupage, z wytłoczek po jajkach zrobimy stroik, wyczarujemy zająca i koguta z pudełek po jajkach i znajdziemy odpowiedź na pytanie, co wspólnego ma jajko z kosmosem.

WIETRZENIE SZAF I PÓŁEK, czyli wiosenna wymienialnia ubrań, biżuterii i książek*
Wielkanocne Warsztaty Wiosenne odbywają się w ramach Cyklu „Dzielnicowi Kultury”, Cyklu „Dziecinada”, działalności Klubu „Aktywni 50+”, Projektu „Wolontariusze Węglina” oraz „Rodzinnego Warsztatu Twórczego”.
Pomysłodawcą wydarzenia jest Mateusz Nowak.
Koordynacja – Dorota Lesiak

* Zasady WIETRZENIA SZAF I PÓŁEK
- przynosimy rzeczy, których już nie używamy, które nam się znudziły, przestały się podobać, są na nas za małe/za duże, nie pasują do nas, a mogą spodobać się komuś innemu,
- można przynieść maksymalnie 30 ubrań (także dziecięcych); książki, biżuteria, paski, szale i inne akcesoria – bez ograniczeń,
- przynoszone ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie,
- oddane rzeczy nie podlegają zwrotowi,
- wymiana odbywa się bezpłatnie,
- rzeczy należy zostawić u osób odpowiedzialnych za wydarzenie w sali klubowej na parterze DDK „Węglin”,
- rzeczy, które nie znajdą nowego właściciela. zostaną oddane potrzebującym.