W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty "Wyspa Śmieciocienia" - ODWOŁANE

Warsztaty "Wyspa Śmieciocienia" - ODWOŁANE
Data rozpoczęcia 2020-10-18
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, plac Teatralny 1
Organizator Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł
Kategoria Warsztaty

Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie zaprasza na rodzinne warsztaty "Wyspa śmiecocienia". 

Aktorzy Teatru im. H. Ch. Andersena w Lublinie, zabiorą uczestników w podróż po Wyspie Cienia! Będzie można zobaczyć pokaz teatralny z wykorzystaniem tej techniki aktorskiej, a następnie pod czujnym okiem instruktorów uczestnicy stworzą zaskakujące, magiczne obrazy i historie.

Co to jest śmieciocień?

Na pewno w każdym domu znajduje się mnóstwo niepotrzebnych, pozornie tylko zużytych przedmiotów. Na naszej Wsypie taki przedmiot może dostać drugie życie. Zachęcamy uczestników do zabrania ze sobą różnych przedmiotów, które w jakiś sposób kojarzą się z rodziną. Może to być jeden przedmiot bądź tyle, ilu jest domowników. Im ciekawsze kształty, materiały, przedmioty tym więcej możliwości.

Głównym założeniem warsztatów rodzinnych jest pogłębienie relacji między rodzicami, a dziećmi poprzez wspólne działania teatralne, kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem, a także rozwijanie wyobraźni i wspólną zabawę.

ZAPISY I INFORMACJE

Czas i miejsce: 18.10.2020 i 25.10.2020r., g. 16:00, Duża Kieszeń Sceny, 1 piętro Centrum Spotkania Kultur
Koszt: 15 zł / dziecka (przelew)
Zapisy poprzez wysłanie maila na adres 
Organizatorzy proszą poczekać na potwierdzenie zapisu na warsztat, w którym uczestnik otrzyma informację o sposobie zapłaty. 

Warsztaty prowadzi małżeństwo teatralne Kinga i Daniel Laseccy, a warsztaty edukacyjne koordynuje Małgorzata Adamczyk – pedagożka teatralna. 

REGULAMIN WARSZTATÓW I ZASADY REŻIMU SANITARNEGO

PROWADZĄCY

Kinga Matusiak-Lasecka w 2019r. ukończyła studia mgr. w Akademii Teatralnej w Warszawie, na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Na deskach teatru zadebiutowała jeszcze w czasie studiów w Teatrze Animacji w Poznaniu. Od 2018r. związana jest z teatrem H. Ch. Andersena w Lublinie. Współpracuje również z Centrum Kultury w Lublinie, z Radiem Lublin i Teatrem Starym w Lublinie. Prowadzi warsztaty dla dzieci i młodzieży, a także jest współtwórcą wielu happeningów teatralnych.

Daniel Lasecki aktor, muzyk i pedagog teatralny. W 2017 roku ukończył studia magisterskie w Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku. Sam reżyseruje oraz projektuje i wykonuje scenografie i lalki do swoich spektakli. Współpracuje z Białostockim Teatrem Lalek, Krakowskim Teatrem Variete, Operą i Filharmonią Podlaską oraz Teatrem Tęcza w Słupsku Jest również współzałożycielem Kooperacji Flug, grupy tworzącej niezależne spektakle teatru formy oraz spektakle z nurtu „najnajowego”. Dwukrotny stypendysta Prezydenta Miasta Białystok.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej