W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty z Cyklu „Dziecinada” - Działamy dla Mamy!

Warsztaty z Cyklu „Dziecinada” - Działamy dla Mamy!
Data rozpoczęcia 2014-05-17
Godzina rozpoczęcia 11:00
Kategoria Warsztaty

Tym razem mamy zaproszenie dla Dziecka i Taty ( mogą być również Dziadek, Babcia, ale bez Mamy). Będziemy tworzyć prezent – niespodziankę na Dzień Mamy – dzieło w stylu popart, nawiązujące do słynnej serii portretów Marylin Monroe Andy'ego Warhola.
Podczas warsztatów wykonamy zdjęcia Dzieci w stylu popart. Dzieci wraz z Ojcami wykonają drewniane ramki, zdobione sztukaterią i postarzone. Wszystkie Mamy będą zachwycone! Gwarantujemy!
Warsztaty poprowadzi Magdalena Szwed.

Koszt uczestnictwa - 10 zł

Zapisy:s.wojcik@ddkweglin.pl / 81 466 59 15


DZIECINADA to cykl wydarzeń edukacyjno – artystycznych dla najmłodszych. W ramach cyklu Dzieci zdobywają nowe umiejętności, biorą udział w warsztatach i spotkaniach, które pokazują im, jak twórczo i wesoło spędzać czas. W ramach cyklu odbywają się koncerty, przedstawienia teatralne, zabawy taneczne. Bo DDK „Węglin” traktuje Dzieci bardzo poważnie! Koordynatorką cyklu jest Sylwia Wójcik. Wydarzeniom odbywającym się w ramach Cyklu „Dziecinada” patronuje Portal informacyjno-rozrywkowy CzasDzieci.pl oraz Portal Rodziców z Lublina tuDzieci.pl