W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty z tańca z hula hoop / Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie

Warsztaty z tańca z hula hoop / Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie
Data rozpoczęcia 2021-07-31
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teren zielony przy Bibliotece na Poziomie - Miejska Biblioteka Publiczna Filia 40 ul. Sławin 20
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Hula hoop, to nic innego, jak kółko. Samo w sobie nic nadzwyczajnego nie prezentuje, ale kiedy wziąć je do ręki…
Hulanie to wspaniała sztuka manipulacji obiektem, sposób na zgubienie zbędnych kilogramów, czy najzwyczajniej mówiąc - taniec. Podczas warsztatów uczestnicy i uczestniczki nauczą się podstawowej techniki kręcenia na ciele, ale także parę efektownych, acz łatwych trików. Nie trzeba posiadać własnych kółek, będą dostępne w różnych rozmiarach. Wyjaśnimy, w jaki sposób wybrać odpowiednie dla siebie.
 
Zajęcia dla osób początkujących, które dopiero chcą zacząć hulać.
Nie martw się, jeśli nie masz własnego hula hoop.
Podczas warsztatów będziesz mógł pożyczyć kółko odpowiednie dla siebie.
 
PROWADZĄCA: Dominika Knap - członkini Fundacja Inside Out, animatorka kultury, studentka, pedagog cyrku, edukatorka w Galerii Labirynt oraz mieszkanka Szerokiego. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzież. Na co dzień lubi podróże, wieczór z książką i dobre jedzenie. W Fundacji Inside Out odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy oraz koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.
 
ZAPISY: Miejska Biblioteka Publiczna Filia 40 ul. Sławin 20, tel. 81 511 10 76, 
Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.