W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty żonglerskie dla dzieci i młodzieży - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie/ tłum. PJM

Warsztaty żonglerskie dla dzieci i młodzieży - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie/ tłum. PJM
Data rozpoczęcia 2022-08-24
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Teren zielony przy Bibliotece na Poziomie, ul. Sławin 20
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Fundacja Inside Out zaprasza na cykl warsztatów żonglerskich dla dzieci i młodzieży - Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie/ tłum. PJM.

Dzięki zajęciom, dzieci nie tylko uczą się żonglować różnymi rekwizytami, ale również rozwijają swoje umiejętności miękkie oraz świetnie się bawią, ucząc jednocześnie pracy w grupie. Warsztaty opierają się na grach i ćwiczeniach wykorzystujących rekwizyty żonglerskie: piłeczki, talerze, chusteczki i obręcze.
Warsztaty skierowane do dzieci i młodzieży w wieku 7-13 lat.

Kiedy: 22 - 24 sierpnia (poniedziałek - środa) godz. 13.00-14.30
Udział bezpłatny, zapisy przez formularz online
Dostępność: Wydarzenie tłumaczone na PJM 
Prowadzenie: Dominika Knap - pedagog cyrku od ponad 6 lat, studentka animacji kultury, członkini Fundacja Inside Out. Doświadczona w prowadzeniu grup stałych i warsztatach cyrkowych, m.in. przy projektach Dzielnicowe Laboratorium Kultury, Lato w Mieście oraz Zima w Mieście. Jej ulubione dziedziny cyrkowe to żonglerka, akrobatyka grupowa i hula hoop.


Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasto Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej