W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Warsztaty żonglersko-ruchowe dla dzieci w wieku 8-15

Warsztaty żonglersko-ruchowe dla dzieci w wieku 8-15
Data rozpoczęcia 2023-01-25
Godzina rozpoczęcia 11:00
Miejsce Biblioteka Na Poziomie Filia nr 40 MBP Lublin, ul. Sławin 20
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Fundacja Inside Out zaprasza na feryjne warsztaty żonglersko-ruchowe.

Warsztaty żonglersko-ruchowe dla dzieci w wieku 8-15 lat to cykl 3 spotkań z pedagogika cyrku.

Uczestniczki i uczestnicy poznają niezwykłe rekwizyty żonglerskie - piłeczki, chusteczki, obręcze, tablice żonglerskie oraz talerze. Dzieci będą miały okazję poznać mało spotykane oblicze sztuki cyrkowej, aktywnie spędzić czas z rówieśnikami oraz zdobędą nowe umiejętności. Co ważne ćwiczenia na rekwizytach żonglerskich pozwalają uwierzyć we własne siły i możliwości, rozwijają kreatywność, koordynację wzrokowo-ruchową, koncentrację, refleks, a także kształtują cierpliwość i motywują do zdobywania nowej wiedzy. 

Terminy spotkań: 23, 25 oraz 27 stycznia (poniedziałek, środa, piątek) godz. 11.00-13.00

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz online
Warsztaty będą odbywały się na parterze. W Bibliotece znajduje się toaleta dostępna dla osób z niepełnosprawnościami. Przed budynkiem znajdują się oznaczone miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami. Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy po wypełnieniu zgłoszenia do 20.01 (piątek). 

Prowadzenie:

Dominika Knap - animatorka kultury, edukatorka, koordynatorka projektów. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, ale także innymi grupami wiekowymi czy o różnych potrzebach edukacyjnych. Pracuje głównie metodami cyrkowymi, plastycznymi i ruchowymi. Współzałożycielka i członkini Fundacji Inside Out, w której odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy, dostępność wydarzeń i koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.
Wydarzenie odbywa się w ramach projektu Szerokie Ocieplenie Sąsiedzkie. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasto Lublin, w ramach programu Dzielnice Kultury.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej