W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Webinarium: Potęga emocji - jak z nich korzystać

Webinarium: Potęga emocji - jak z nich korzystać
Data rozpoczęcia 2022-01-25
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce profil Fundacji Inside Out na Facebooku
Organizator Fundacja Inside Out
Udział Bezpłatny
Kategoria Spotkanie

Fundacja Inside Out zaprasza na LIVE dotyczący emocji oraz ich wpływu na nas, nasze postępowanie, naukę czy pracę.

Na webinarium zostaną poruszone następujące tematy:

  • Czym są emocje i jak na nas wpływają?
  • Instrukcja obsługi emocji,
  • Przekonania i mity na temat emocji.

DLA KOGO?
Spotkanie dla psychologów, nauczycieli, pedagogów, edukatorów, animatorów, rodziców i każdego, kto chce wiedzieć więcej o sobie samym i chce się rozwijać.

PROWADZĄCA:
Beata Lipska
– współzałożycielka i prezeska Fundacja Inside Out. Jej misją życiową jest pomagać ludziom w osiąganiu swoich celów bez względu na wyzwania, jakie stają na ich drodze. Wypracowała w sobie umiejętność zarażania pozytywną energią, pomaga tym, którzy chcą urzeczywistniać swoje marzenia  Ukończyła z tytułem magistra socjologię, studia podyplomowe w zakresie: zarządzania zasobami ludzkimi, grafiki komputerowej oraz wiele innych szkoleń, jak choćby ekonomiczne, czy architektura wnętrz. Tworzyła od podstaw call center, uczestniczyła we wprowadzaniu międzynarodowej firmy na rynek polski. Od 17 lat zajmuje się rozwojem osobistym. Występuje publicznie z przemówieniami motywacyjnymi. Prywatnie jest matką dwójki cudownych dzieci i żoną wspaniałego mężczyzny.

Spotkanie odbędzie się na profilu Fundacji Inside Out na Facebooku.
Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, nie obowiązują zapisy.
Wydarzenie tłumaczone na polski język migowy.
Webinar będzie można obejrzeć także później. Przez 7 dni (do 1 lutego) będzie dostępny na Facebooku Fundacji Inside Out w zakładce Filmy.
 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej