W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wędrujące Warsztaty Artystyczne w DDK SM „Czechów”

Wędrujące Warsztaty Artystyczne w DDK SM „Czechów”
Data rozpoczęcia 2017-05-17
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Koncertowa 11
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Czechów”
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów” serdecznie zaprasza do udziału w „Wędrujących Warsztatach Artystycznych”, czyli siedmiu spotkaniach warsztatowych na terenie każdego z siedmiu osiedli dzielnicy Czechów.
Pierwsze warsztaty odbędą się już 17 maja na osiedlu im. Henryka Wieniawskiego przy ul. Koncertowej 11 od godziny 10:30. W programie m.in.: Lubelski Opowiadacz Bajek, warsztaty ceramiczne i wokalne, quizy wiedzy o Lublinie, konkursy plastyczne, fotobudka i wiele innych. Ideą działania jest bliższe poznanie mieszkańców, ich oczekiwań, integracja poprzez realizację wspólnych działań różnych grup wiekowych, umożliwienie odkrycia w sobie talentów artystycznych i czerpania przyjemności z tworzenia.

Działanie realizowane w ramach edycji specjalnej programu „Dzielnice Kultury – Program Rozwoju Kultury w Dzielnicach Lublina” z okazji obchodów Wielkiego Jubileuszu 700-lecia nadania Lublinowi praw miejskich pn. „Święto Lubelskich Dzielnic”.

Więcej informacji: http://www.ddk-sm-czechow.blogspot.com

 

 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej