W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Weekend Seniora z Kulturą w Dzielnicowym Domu Kultury „Bronowice”

Weekend Seniora z Kulturą w Dzielnicowym Domu Kultury „Bronowice”
Data rozpoczęcia 2015-09-27
Godzina rozpoczęcia 15:00
Miejsce DDK „Bronowice”, ul. Krańcowa 106
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice” zaprasza wszystkich seniorów na bezpłatne warsztaty teatralne organizowane w ramach akcji „60+kultura” - pod hasłem: „Pierwszy weekend jesieni, weekendem seniora z kulturą”.W akcję zainicjowaną przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego włączyło się w tym roku 300 placówek kulturalnych w Polsce.

Efektem warsztatów będzie improwizowany spektakl z udziałem uczestników. Zainteresowani dalszą aktywnością teatralną będą mogli dołączyć do Grupy Teatralnej Dorosłych, która wznawia swoją działalność po wakacyjnej przerwie.

KULTURA DOSTĘPNA DLA SENIORA stanowi element programu KULTURA DOSTĘPNA, realizowanego z inicjatywy Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego prof. Małgorzaty Omilanowskiej. Jego celem jest niwelowanie kompetencyjnych i finansowych barier w dostępie do kultury, szczególnie dla grup z różnych względów (problemy zdrowotne, niskie dochody, wiek, miejsce zamieszkania) narażonych na wykluczenie. Informacje o zniżkach lub bezpłatnych wejściówkach można znaleźć na stronie internetowej: www.kulturadostepna.pl

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej