W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wernisaż - Jakub Iwaniak, Konrad Kiedrowski, Michał Spryszyński, Patryk Lidwin – „Szok, szok… i niedowierzanie”

Wernisaż - Jakub Iwaniak, Konrad Kiedrowski, Michał Spryszyński, Patryk Lidwin – „Szok, szok… i niedowierzanie”
Data rozpoczęcia 2013-06-14
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dom Kultury LSM, K. Wallenroda 4a
Kategoria Wernisaż

Dzielnicowy Dom Kultury LSM zaprasza na otwarcie wystawy prac studentów III roku Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej pt. "Szok, szok…i niedowierzanie" - Jakub Iwaniak, Konrad Kiedrowski, Michał Spryszyński, Patryk Lidwin.

"Wystawa składać się będzie z naszych wybranych prac, które stworzyliśmy na przestrzeni trzech lat studiowania na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Marii Curie -Skłodowskiej. Naszej twórczości nie ograniczamy do jednej dziedziny sztuki. Przedstawimy Państwu obrazy olejne, akwarelowe, ceramiczne oraz instalacje będące pracami autorskimi, kopiami obrazów znanych mistrzów lub własnymi wariacjami. Tematyka wystawianych przez nas prac jest dość szeroka i trudna do zaszufladkowania. Każdy z nas reprezentuje odmienny styl i podejście do malarstwa."


Jakub Iwaniak, urodzony 13 listopada 1991 r. w Lublinie. Ukończył Liceum Plastyczne w Lublinie na kierunku reklama wizualna. Obecnie student trzeciego roku malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie.

Konrad Kiedrowski, urodzony 7 stycznia 1991 r. w Lublinie. Ukończył Liceum Plastyczne w Lublinie na kierunku reklama wizualna. Obecnie student trzeciego roku malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie.

Michał Spryszyński, urodzony w Lublinie, ukończył XII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego im. gen. Franciszka Kleeberga w Lublinie. Po dwu letniej przygodzie na Uniwersytecie Przyrodniczym postanowił całkowicie zmienić kierunek edukacji. Od niepamiętnych czasów rysunki i szkice zastępowały mu notatki w zeszytach i dawały dużo satysfakcji. Pierwsze próby malarskie stały się jego pasją i wyznaczyły nową drogę życia. Łaskawy los rzucił go w objęcia Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie, gdzie obecnie studiuje na trzecim roku malarstwa.

Patryk Lidwin, urodzony 3 września 1990 w Krakowie. Ukończył Liceum Plastyczne w Rzeszowie na kierunku snycerstwo. Obecnie student trzeciego roku malarstwa UMCS.

Powiązane:

Dom Kultury LSM