W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wernisaż wystawy: Kroniki natury

Wernisaż wystawy: Kroniki natury
Data rozpoczęcia 2018-05-12
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce ACK UMCS „Chatka Żaka”, I. Radziszewskiego 16
Organizator Studenckie Koła Fotografii Przyrodniczej UMCS
Udział Bezpłatny
Kategoria Wernisaż

„Kroniki natury” to wystawa jubileuszowa z okazji dziesięciolecia działalności SKFP. Autorami zdjęć są absolwenci UMCS, obecni studenci, a także opiekun – dr hab. Marek Kucharczyk.

Studenckie Koło Fotografii Przyrodniczej zrzesza pasjonatów natury i fotografii. W ciągu dziesięciu lat działalności swoje pasje rozwijało tam ponad 150 osób. Podczas plenerów oraz wspólnych zajęć w terenie członkowie SKFP uczą się, jak wykorzystać wiedzę teoretyczną w praktyce: zapoznają się z fachowym sprzętem i technikami dobrej fotografii, a także wymieniają się doświadczeniem i rozwijają zdolność obserwacji otaczającej przyrody. Fotograficzne efekty członków Koła można podziwiać na co dzień w galerii „Pod Palmą” przy Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS. 

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej