W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wernisaż wystawy Magdaleny Wójcik „Same jesteśmy iskrami"

Wernisaż wystawy Magdaleny Wójcik „Same jesteśmy iskrami"
Data rozpoczęcia 2018-12-13
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury SM "Czechów", ul. Kiepury 5A
Organizator Galeria Pomost i DDK SM "Czechów
Udział Bezpłatny
Kategoria Wernisaż

Galeria Pomost i DDK SM "Czechów" zapraszają na wernisaż wystawy Magdaleny Wójcik „Same jesteśmy iskrami”. Wystawa jest realizacją nagrody specjalnej Międzynarodowego Konkursu TEATR W OBIEKTYWIE.

Magdalena Wójcik, (ur. 1979) – absolwentka malarstwa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Członkini zespołu Lotne Babki — pracowni artystycznej, w której prowadzi zajęcia ze sztuki oraz kreatywnego myślenia i samorealizacji. Związana z nieformalną grupą „Żyjący Plac Zabaw Bronowice”. Laureatka kilku nagród w konkursach m.in. Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Teatr w Obiektywie” 2017 oraz 2018, Carnaval Sztukmistrzów 2017. Współpracująca z Centrum Kultury w Lublinie oraz fotograf koncertów, wydarzeń sportowych i teatralnych.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej